2 lata

Jakie zabawki dla 2 lata wybrać? Na pewno takie, które wspierają jego rozwój. Na tym etapie dziecko uczy się wszystkiego i jest bardzo ciekawe świata. Dwulatek powinien otrzymać na urodziny zabawki, które są nie tylko piękne, ale również pozwalają na dobrą i bezpieczną zabawę. Idealny prezent dla malucha to taki, który wspiera jego rozwój intelektualny i ruchowy. Przykładem tego typu zabawki jest rowerek biegowy. W tym wieku dziecku uczy się wykonywania precyzyjnych ruchów oraz poznaje nowe kształty, kolory i dźwięki. Zabawka dla 2-latka powinna wspierać jego kreatywność i koncentrację. Czy bardziej odpowiednie będą do tego celu lalki, jeździki, czy może zwierzątka?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Edukacyjne zabawki dla dwulatka

Dziecko w wieku 2 lat uważnie obserwuje otaczający go świat. Wszystko jest nowe i zachwycające. Maluch na tym etapie potrzebuje takich zabawek, które będą pomagały mu w nauczeniu się nowych umiejętności. Maluch w tym wieku najwięcej uczy się podczas zabawy. Warto zainteresować się zabawkami, które będą pomagały dziecku w nauce samodzielnego chodzenia. Do tego celu służy między innymi rower biegowy lub jeździk. Te zabawki pozwolą dwuletniemu dziecku w osiągnięciu pełnej samodzielności ruchowej. Dziecko nauczy się pewnie chodzić, co sprawi mu radość. Będą też wspomagały jego umiejętności motoryczne. Zabawki edukacyjne dla 2 latka to również wszystkie przedmioty, które mają przyciągające uwagę kręcące się i kolorowe elementy. Na pewno sprawią one maluchowi ogromną radość.

Kreatywne zabawki dla 2 latki

Kreatywne zabawki dla 2 latki mogą jej zagwarantować dobrą zabawę, gdy tylko będą dobrze dobrane. Zabawki kreatywne to między innymi pierwsze gry, klocki, czy układanki. Dobrym wyborem dla 2-latki będą również klocki koraliki nawlekane grubą, drewnianą igłą. Wszystkie wymienione tutaj zabawki wspierają intensywniejszy rozwój małej motoryki oraz koordynację ręka oko. Dzięki temu dziecko uczy się wykonywania precyzyjnych ruchów. To w późniejszym czasie pomoże mu również w nauce rysowania lub pisania w przedszkolu. Kreatywne zabawki dla 2 latki zostały stworzone również po to, aby wspierać jej wyobraźnię. W tym ostatnim mogą pomóc na przykład doskonale wszystkim znane puzzle. Są niezastąpione, bo układanie puzzli to od lat świetna zabawa. Od kilkudziesięciu lat wspierają one prawidłowy rozwój dzieci i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Zresztą pewnie się z nami zgodzisz, że puzzle to super zabawka dla dzieci. Niezależnie od wieku. W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór kreatywnych zabawek dla dzieci w wieku dwóch lat.

Jaki prezent dla dwulatki?

Najlepsze zabawki dla 2-letniej dziewczynki, to takie, które wspomagają jej rozwój manualny i uczą koncentracji. Tej ostatniej maluchom zazwyczaj brakuje. Dobrym przykładem zabawki dla 2-latki jest taka, która nauczy ją rozpoznawać kolory, układać elementy w odpowiedniej kolejności, na przykład w niewielkich dziurach lub pudełko puzzli. Wszystkie wymienione tutaj produkty doskonale wspomagają motorykę małą i są frajdą dla maluchów. Tego rodzaju zabawki dla 2 latka bezpośrednio przygotowują palce do pisania i do wykonywania bardziej skomplikowanych czynności. Zachęcamy Cię do przejrzenia naszej oferty. Może będziesz miał nawet możliwość skorzystania z darmowej dostawy w naszym sklepie?