Bezpieczne i szybkie płatności

Naszym priorytetem jest Twoje bezpieczeństwo i wygoda  dlatego aby zabezpieczyć każdą płatność korzystamy z tylko zaufanych i sprawdzonych systemów płatności. Jednocześnie dbając o twój komfort, czas abyś mógł każdą chwilę spędzić z najbliższymi. Wybierz coś dla swojego małego przyjaciela, a resztę pozostaw Nam!

Logo Tpay

Szeroki zakres możliwych metod płatności internetowych

Dzięki rozbudowanym możliwościom oferowanym specjalnie Naszym klientom, masz możliwość skorzystania z wielu metod płatności tak aby mieć pewność że wybrana przez Ciebie metod jest najwygodniejsza i dopasowana pod Twoje wyjątkowe potrzeby. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz jedną z ponad 10+ różnych metod płatności:

Uwaga!

Nigdy nie wysyłamy wiadomości zmieniających konto do wpłat. Płatności zawsze dokonywane są poprzez serwis TPay

Wysyłka paczkomatem

Wiemy że nie zawsze możecie być w domu i czekać na prezenty dla dziecka dlatego oferujemy dostawę z pomocą paczkomatów InPost. Po zakupie otrzymasz indywidualnych kod z którego pomocą możesz śledzić twoje zamówienie

Wybierz jeden spośród 14 tysięcy paczkomatów umieszczonych w całej Polsce i odbierz bezpiecznie swoje zamówienie o każdej porze dnia… a nawet nocy 🙂

Wysyłka kurierem

Zamówienia o wartości powyżej 599 zł wysyłamy kurierem za darmo. Po wysyłce zamówienia otrzymacie numer listu przewozowego, który umożliwi śledzenie drogi przesyłki na stronie internetowej.