Zabawki dla niemowlaka

Na szczęście najmłodsze dzieci wreszcie doczekały się ciekawszych zabawek niż grzechotki i gryzaki. Niemowlęta również zasługują na zabawki, które są zwyczajnie interesujące. W naszym sklepie internetowym znajdziesz najciekawsze zabawki dla niemowląt. W końcu każde dziecko powinno mieć swoją ulubioną zabawkę, która zawsze sprawia mu mnóstwo radości.

Najlepsze zabawki dla niemowlaka, to takie, które wspierają jego rozwój przez zabawę. Nasze produkty spełniają to zadanie i jednocześnie zapewniają maluchowi bezpieczeństwo.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Jakie zalety mają zabawki edukacyjne?

Wbrew swojej nazwie nie są one nudne. Ich zadaniem jest zadbanie o prawidłowy rozwój dziecka. Jednocześnie tutaj priorytetem jest nauka poprzez zabawę. Niemowlęta mają to do siebie, że szybko się nudzą. Dlatego pierwsze zabawki powinny być jak najbardziej interesujące. Muszą przykuwać uwagę dziecka. Maluszki lubią poznawać otaczający je świat, dlatego ciekawi je wszystko, co nowe. Może to być na przykład szeleszczący materiał lub pozytywka. Ta ostatnia zabawka nie tylko gra przepiękne melodie, ale również wzbudza u dziecka poczucie bezpieczeństwa w czasie zasypiania po ciężkim dniu.

Dobrym wyborem dla niemowlaka będą również maty edukacyjne. Co to takiego? To specjalna mata, która ułatwi maluszkowi raczkowanie. Umożliwi mu ona również poznawanie nowych dźwięków, kolorów i faktur. Zazwyczaj do jej wyprodukowania stosuje się miękki materiał. Mata jest takim placem do zabawy dla niemowlaków. Jest łatwa do utrzymania w czystości i stanowi ciekawą formę aktywności dla najmłodszych dzieci. Do tego rodzaju maty często dodawane są akcesoria, które jeszcze uatrakcyjniają zabawę w domu.

W czym pomagają niemowlakowi zabawki sensoryczne?

Na pewno są to takie zabawki, które zajmą uwagę maluszka przez dłuższy czas. Tego rodzaju zabawki są bezpieczne, ponieważ posiadają wszystkie niezbędne i przewidziane prawem certyfikaty. Jak możesz się domyślić, po ich nazwie są to zabawki dla dziecka, które wpływają na jego zmysły. Tutaj ważny jest na przykład dotyk. Dlatego zabawki sensoryczne standardowo są produkowane z delikatnych materiałów. Zabawką sensoryczną może być zarówno przytulanka, jak i grzechotka. Swoją drogą, obie te zabawki maluszek może zabrać do łóżeczka. Grzechotka to szczególnie ciekawy wybór dla najmłodszych z tego względu, że wpływa ona jednocześnie na kilka zmysłów. Możemy wśród nich wymienić na przykład dotyk, wzrok, słuch.

Zabawa grzechotką wspomaga również wyobraźnię niemowląt. Mogą się one nią bawić również poza łóżeczkiem. W dodatku pomaga ona przetrwać okres ząbkowania, bo dziecko jest bardziej spokojne. Chociaż na chwilę zapomina o bólu. Najważniejszym zadaniem zabawek sensorycznych i edukacyjnych jest stymulowanie rozwoju wszystkich zmysłów u noworodków. Dzięki nim maluch jeszcze lepiej poznaje otaczający go świat. Zabawki sensoryczne mogą być przeznaczone na przykład do ciągnięcia, poznawania kształtów lub do rozwijania zmysłu dotyku. W naszym sklepie mamy szeroki wybór produktów, więc na pewno znajdziesz zabawkę odpowiednią dla Twojego dziecka. Taka zabawka to idealny prezent dla malucha.

Jakie dla niemowląt zabawki na prezent?

Polecamy Ci z całego serca przede wszystkim zabawki edukacyjne oraz sensoryczne. Nie tylko gwarantują one doskonałą zabawę, ale też wspaniale wspierają rozwój maluszków od pierwszych dni życia.

Każde dziecko polubi nasze zabawki

Jesteśmy o tym przekonani, ponieważ mamy zabawki dla niemowląt pochodzące od uznanych od lat na rynku producentów. Jednym z nich jest marka Canpol babies. Każdy jej produkt błyskawicznie staje się hitem polecanym sobie przez rodziców. Gwarantujemy Ci również proste składanie zamówienia. Często jest u nas też darmowa dostawa. Jeżeli szukasz odpowiedniej zabawki dla niemowlaka, to koniecznie odwiedź nasz sklep. Zapraszamy!